Skip to main content

Najczęstsze pytania

Staramy się przedstawić informacje, które pomogą lepiej zrozumieć funkcje, korzyści oraz sposób działania naszego produktu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, które nie zostały tu uwzględnione, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy gotowi pomóc i udzielić Ci potrzebnych informacji.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

1. Na jak długo starcza jedna tabletka?

Przy silnym strumieniu wody, tabletka zapewni około 3 godzin stałej dezynfekcji.

2. Czy muszę zdjąć osłonkę z tabletki przed użyciem Sagewash?

Nie! Nie zdejmuj osłonki z tabletki przed jej użyciem. Osłonka jest Integralną częścią tabletki Sagewash. Pozwala bezpiecznie obchodzić się z tabletką bez rękawiczek.

3. Jak często muszę używać Sagewash, aby stale utrzymywać czystość?

To zależy od indywidualnych potrzeb klientów, jednak w większości przypadków opryskiwanie obszaru raz dziennie, zwłaszcza u hodowców zwierząt jest zupełnie wystarczające.

4. Jak długo chlor utrzymuje się na spryskanej powierzchni?

Chlor jest pierwiastkiem silnie lotnym, co jest jednym z powodów, dla których jest tak świetnym środkiem dezynfekującym. Ze względu na swoją zmienność, chlor „chce” wiązać się z innymi pierwiastkami w celu stabilizacji. A więc najpierw wytwarzany jest chlor, wykonuje swoją pracę, a następnie znika w innym pierwiastku, dzięki czemu jest całkowicie biodegradowalny.

5. Czy kontakt skóry z powierzchniami, które właśnie zostały spryskane Sagewash, jest bezpieczny?

Oczywiście! Spójrz na to w ten sposób… czy bezpiecznie jest wskoczyć do basenu? Baseny zazwyczaj mają około 5 – 10 ppm całkowitego chloru. Sagewash™ Sanitizer ma trochę wyższe stężenie chloru niż baseny, ale nadal jest bardzo bezpieczny.

6. Jak długo środek odkażający musi pozostać na powierzchni, aby spełniał swoją funkcję?

Głównym składnikiem Sagewash Sanitizer jest kwas podchlorawy, jeden z najbardziej skutecznych środków do dezynfekcji. Wysoki poziom tego środka wytwarzanego przez Sagewash Sanitizer zabija wszystkie bakterie/zarazki w ciągu kilku sekund. Niemniej jednak zalecamy pozostawienie roztworu na powierzchni na co najmniej dwie minuty. Ale pamiętaj, nie musisz spłukiwać!

7. Czy Sagewash generuje niebezpieczne opary i czy wymagana jest wentylacja?

Sagewash Sanitizer generuje opary, aczkolwiek znacznie mniej niż większość środków odkażających i dezynfekujących. Środek dezynfekujący powinien być używany z odpowiednią wentylacją, tak jak każdy środek czyszczący. Wszyscy użytkownicy zauważą jednak, że opary wytwarzane przez Sagewash są stosunkowo mniej inwazyjne niż większość innych środków dezynfekujących.

8. Czy muszę wkładać nową tabletkę za każdym razem, gdy używam Sagewash?

Nie. Jedną tabletkę można używać wielokrotnie, jednak należy pamiętać, aby po skończonej pracy wylać zbędną ilość wody z urządzenia.

9. Jaka część tabletki musi pozostać w urządzeniu, aby uzyskać pełną jakość dezynfekcji?

Nawet jeśli Sagewash zużył 95% tabletki, skuteczność środka odkażajacego zawartego w tabletce nie spada.

10. Czy Sagewash Sanitizer jest bezpieczny do stosowania w roślinach?

Sagewash Sanitizer i wytwarzany przez niego środek jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z trawą, roślinami, drzewami itp.