Skip to main content

Bezpieczny system
dezynfekcji powierzchni

Szybka dezynfekcja w czasie pracy. Bezpieczna dla ludzi, zwierząt i roślin.

Sagewash Sanitizer jest skutecznym, szybko działającym środkiem dezynfekującym o szerokim spektrum działania, zwalczającym bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Jest preparatem o neutralnym pH ulegającym biodegradacji. Może być stosowany wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dezynfekcja, kontrola nieprzyjemnego zapachu i zwalczanie glonów. Opatentowana technologia zapewnia automatyczne dozowanie idealnie dobranych proporcji środka do dezynfekcji oraz wody – daje zawsze 100% gwarancje działania. Zaoszczedzi Ci czas i pieniadze. Sekret tkwi w opatentowanym systemie, który pozwolił wykorzystać chlor w sposób o wiele mądrzejszy, bardziej efektywny, bezpieczniejszy oraz neutralny dla środowiska. Jest również dopuszczony do stosowania w kontakcie ze zwierzętami oraz żywnością zarówno w warunkach prywatnych, publicznych jak i przemysłowych.

Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin

Podchloryn wapnia jest silnym środkiem dezynfekującym, ale jednocześnie wytworzony roztwór ma neutralne pH około 7,8 i jest całkowicie bezpieczny zarówno dla ludzi i zwierząt, ale też dla roślin i środowiska. Odkażany obszar może być użytkowany natychmiast po oczyszczeniu bez potrzeby spłukiwania lub zachowania kwarantanny.

BIOdegradowalny produkt.
Bezpieczny dla środowiska

Najskuteczniejszy oraz najbardziej ekonomiczny sposób czyszczenia i dezynfekcji. Jest wyjątkowo skuteczny przeciwko bakteriom, wirusom ludzkim, zwierzęcym, a także przyjazny dla środowiska i w 100% biodegradowalny.

Potwierdzone badaniami.

W wielu badaniach wykazano jego skuteczność przeciwko, m. innymi: Ptasia grypa, MRSA, Gronkowiec, Paciorkowiec, Świńska grypa, E. Coli, Parwowirus, Wirus Corona, Wirus HIV, Wirus zapalenia wątroby, Salmonella, Gruźlica, Nosówka, Wścieklizna, Candida, Listeria, Polio, Giardia lamblia, Leptospira, Feline Herpes Virus (FHV), Feline Calicivirus, Feline Panleukopenia.

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych,
Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Możliwość dezynfekcji
w czasie pracy.

Regulowana dysza umożliwia wypływ wody pod ciśnieniem od 3 do 7 barów.
Zawór do podłączenia wody ze standardowego węża gumowego o średnicy 12mm (1/2 cala) lub 25 mm (1 cal).
Centralnie zamontowany cylindryczny pojemnik, w którym umieszcza się tabletkę w osłonce, zawierającą podchloryn wapnia w stałej postaci.

Do każdego rodzaju powierzchni

System Sagewash nie wpływa negatywnie na stan oraz kondycję dezynfekowanej powierzchni.

Skuteczny i szybki w obsłudze

System Sagewash pozwala w bardzo łatwy sposób wykonać dezynfekcje, przy czym oszczędzi czas i pieniądze, dzięki opatentowanej technologii.

Łatwe magazynowanie

Dzięki małym gabarytom systemu Sagewash nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania wielu akcesoriów oraz środków do dezynfekcji.

Odpowiednie proporcje
za każdym razem, gdy tylko potrzebujesz.

Opatentowana technologia zapewnia automatyczne dozowanie idealnie dobranych proporcji środka dezynfekującego – 100% gwarancji działania.

W jakich branżach warto skorzystać z Sagewash:

Wybierz produkt

Wydajny produkt dezynfekujący, do każdego rodzaju powierzchni.

Jak korzystać z systemu inteligentnej dezynfekcji Sagewash.

Podłącz pistolet do bieżącej wody.
Włóż tabletkę Sagewash.
Bezpiecznie zdezynfekuj powierzchnię.
Wylej wodę z pojemnika na tabletkę Sagewash.

Razem lepiej. Użytkownicy naszego systemu.

Ekonomiczny i wydajny sposób dezynfekcji.

Systemu Sagewash używam od 12 lat codziennie i nie wyobrażam sobie już innego sposobu na mycie i dezynfekcje. Szczególnie przydatne w hodowli psów. Nie znalazłam drugiego tak skutecznego sposobu na usuwanie wirusów, pierwotniaków oraz zapachu moczu.

Irmina Dudkowiak
Centrum Rehabilitacji Zwierząt Dolbia

Wieloletnia hodowczyni psów rasy labrador retriever.

Pomoc w wyborze produktu.
Zostaw kontakt

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z ekspertem.